Міжнародні новини, Новини

Для отримання дозволу на об’єднання Alstom та Bombardier мають продати частину активів

Компанія Alstom взяла на себе зобов’язання продати частину активів, аби зменшити занепокоєння, висунуті Європейською комісією (ЄК) з приводу придбання компанії Bombardier Transportation. Про це повідомляє railjournal.com.

В Alstom заявляють, що зобов’язання були взяті після первинних обговорень з Європейською Комісією щодо її потенційної угоди з Bombardier. Єврокомісія встановила крайній термін 9 липня для Alstom, аби підтвердити намір про виконання зобов’язань. Своє рішення щодо об’єднання комісія оголосить до 16 липня.

Запропоновані зобов’язання включають:

  • передача частки участі компанії Bombardier Transportation у виробництві швидкісного поїзда V300 Zefiro, який зараз виробляється в Італії у партнерстві з Hitachi Rail Europe, іншій стороні;
  • продаж заводу Reichshoffen у Франції;
  • продаж спеціальних виробничих потужностей Bombardier, розташованих на заводі Hennigsdorf у Німеччині.

Нагадаємо, компанії-гіганти домовились про наступні умови об’єднання: Alstom має придбати 100% акцій Bombardier за 5,8 – 6,2 млрд євро. Водночас канадський пенсійний фонд CDPQ, який на цей час володіє 32,5% акцій Bombardier Transportation, викупить 18% Alstom. Це обійдеться CDPQ в близько 2 млрд євро.

Якщо угоду буде затверджено, придбання зміцнить позицію компанії Alstom як другого за величиною у світі виробника залізничного обладнання за доходом, після Китайської CRRC.

Читайте також