Зеленський зустрівся з головою правління компанії Cargill Inc.
Новини, Новини бізнесу

Зеленський зустрівся з головою правління компанії Cargill Inc.

Президент України Володимир Зеленський на полях Всесвітнього економічного форуму в Давосі зустрівся з головою правління та генеральним директором компанії Cargill Inc. Девідом Макленнаном. Про це повідомляє пресслужба Офісу Президента.

Під час зустрічі Зеленський зазначив, що в Україні запускається довгоочікувана земельна реформа, яка стане локомотивом зростання аграрного сектору та економіки в цілому. Також сторони обговорили реформу залізничного сполучення. Глава держави розповів, що нині триває активна реформа Укрзалізниці, й Україна рухатиметься до прозорості в цій галузі.

«У грудні 2019-го Кабінет Міністрів уже схвалив запуск пілотного проекту щодо допуску приватних локомотивів на окремі маршрути», – зауважив Володимир Зеленський.

Президент зазначив, що Україна хоче бачити більше інвестицій компанії Cargill в переробку аграрної продукції.

«Ми справді хочемо боротися за кожного інвестора, особливо за інвесторів, які перебувають в Україні на постійній основі. Ми готові допомагати, чим можемо. Ми хочемо збільшення інвестицій і готуємо нові програми», – наголосив Володимир Зеленський.

Девід Макленнан нагадав, що Cargill Inc. вклала в Україну понад півмільярда доларів, і зауважив, що високо цінує зміни, які відбулися з автоматизацією роботи з інвесторами. Він також додав, що інвестори схвально оцінюють рух України до прозорості та активної співпраці. Голова правління Cargill Inc. назвав «новим днем» нинішню політику щодо інвестицій в Україні.


Довідка: Cargill Inc. — одна з найбільших світових приватних компаній, що інвестують в харчове виробництво. Компанія веде операції в 68 країнах світу. Компанія займається продажами зерна, олії, цукру, какао-продуктів, яловичини, свинини, м’яса індички та ін. Крім того, компанія є й великим виробником сільськогосподарської продукції. Представництво компанії Cargill в Україні діє з 1993. Звідси компанія координує торгівлю зерном, олією, насінням олійних культур, паливо-мастильними матеріалами, металопродукцією, цукром, концентратами фруктових соків, какао-продуктами.

Зеленський зустрівся з головою правління компанії Cargill Inc.

Оперативність узгодження заявки та простота процедури для організації маршрутної відправки зерна.

Дякуємо за відповідь!

Для визначення об’єктивного загального зрізу настроїв на ринку залізничних вантажоперевезень пройдіть опитування повністю! Результати допоможуть нам окреслити проблемні точки й взаємовигідні шляхи вирішення загальних проблем та будуть представлені на загальний розсуд без редакційної цензури.

Читайте також