Новини, Події

Збитки одеських фермерів від засухи попередньо оцінюються у 570 млн грн

Аграрії Татарбунарського району Одеської області оцінили свої збитки засухи у 572 млн 399 тис. грн. Про це повідомляє прес-служба Татарбунарської райдержадміністрації.

Загалом до РДА було надано 235 актів про втрату врожаю внаслідок засухи.

«До райдержадміністрації надійшло 235 актів обстеження та списання загиблих площ посівів. Повні пакети документів зібрали 59 сільгосптоваровиробників на загальну площу — 34597 га, сума завданих збитків становить — 572,39 млн грн», — йдеться в повідомленні.

В РДА зазначають, що для отримання допомоги, сільгосптоваровиробникам потрібно буде зібрати, визначений алгоритмом пакет документів, що визначить збитки й підтвердить факт стихійного лиха.

Наразі проводиться робота по збору матеріалів сільгосптоваровиробників для їх подальшого узагальнення та надання для експертного висновку до Одеської ОДА.

За даними ЗМІ, на полях Одещини вже підтверджено загибель понад 300 тисяч гектарів озимини і дані щодня зростають. За прогнозами управління аграрної політики Одеської ОДА, площа знищених посухою озимих може сягнути 500 тисяч гектарів, тобто половини посів.

Читайте також