Новини, Укрзалізниця

Завод ім. Малишева розраховує на співпрацю з УЗ

ДП “Завод ім.Малишева” може отримати замовлення від Укрзалізниці. Про це повідомляє харківське видання STATUS QUO, посилаючись на результати зустрічі голови Харківської облдержадміністрації Олексія Кучера та міністра інфраструктури Владислава Криклія.

Під час зустрічі посадовці обговорили перспективи проєкту. Так, голова ОДА зазначив:

“Завод ім.Малишева свого часу був створений саме для виробництва паро- і тепловозів. На деяких тепловозах, що експлуатуються в Україні,  дизельні установки саме виробництва ДП “Завод ім. В.О. Малишева”. Сьогодні завод може відновити роботи за цим напрямком, що забезпечить додаткове завантаження виробництва й створення нових робочих місць”.

Зауважимо, що ідея співпраці заводу та УЗ не нова. У грудні 2018 року на завод приїжджала комісія УЗ для робочої зустрічі. Ознайомившись з виробництвом заводу, вона дійшла висновку, що наразі потрібні інвестиції в завод для налагодження серійного виробництва. Тоді заявлялося, що підприємство готове обслуговувати випущені у 80-х роках двигуни для магістральних тепловозів, поставляти запчастини, хоча про випуск нової продукції не йшлося.

Читайте також