У справі колишнього міністра інфраструктури Володимира Омеляна ВАКС продовжує дослідження доказів
Новини, Укрзалізниця

Залізниця йде до колапсу, — Омелян

Колишній міністр інфраструктури Володимир Омелян в ефірі телеканалу «Україна 24» спрогнозував колапс для залізничної галузі, якщо не буде реформ. Про це повідомляє “Главком”.

Так, ексміністр зазначив:

«Реформа Укрзалізниці перезріла. І тут зараз ключове питання – призначення якісного менеджменту. Бо якщо не буде сформовано команди, яка не знає, як реформувати й що робити далі, то нічого не вдасться зробити. Ми ж бачимо, що кадрове питання на Укрзалізниці вже не вирішується більше року. Тобто три тимчасові керівники протягом цього останнього року».

За його словами, уже зараз треба розпочати процес анбандлінгу, аби уникнути колапсу.

«Залізниця йде до колапсу й вантажних, і пасажирських перевезень. Для того, щоб ми її розділили – це правильний хід, бо зараз фактично вантажні перевезення спонсорують чи дотують пасажирські перевезення», – сказав Омелян.

Нагадаємо, 25 червня ексміністру інфраструктури Володимиру Омеляну обрали запобіжний захід у вигляді особистого зобов’язання. Ексчиновника підозрюють у тому, що через його рішення бюджет недоотримав 30,5 млн грн. Мова йде про наказ, який, попри зауваження Міністерства фінансів, виданий у грудні 2017 року щодо зменшення портових зборів на 20%.

 

Читайте також