У 2020 році Укрзалізниця виплатила понад 11 млн грн за незбережені під час перевезення вантажі
Новини, Укрзалізниця

За пів року воєнізована охорона запобігла 418 спробам розкрадання майна та вантажів на Придніпровській залізниці

У січні-червні 2020 року воєнізована охорона регіональної філії «Придніпровська залізниця» АТ «Укрзалізниця» запобігла 418 спробам розкрадання майна та вантажів на загальну суму понад 2 млн 679 тис. грн. За злочинні дії було затримано 412 осіб. Про це повідомляє пресслужба філії.

Зокрема, за пів року працівники ВОХОР попередили 239 крадіжок вантажів, які перевозила магістраль, орієнтовною вартістю майже 1 млн 385 тис. грн. Найчастіше злодії зазіхали на вугілля (67% усіх попереджених спроб), брухт (18%), метал і вироби з металу (10%).

“Щоб забезпечити схоронність залізничного майна та вантажів, воєнізована охорона залізниці забезпечує супровід поїздів із вантажами, які найбільше цікавлять розкрадачів; виставляє пікети та патрулі, влаштовує засідки на найбільш криміногенних ділянках та станціях залізниці. Цього року до таких належать станції Синельникове-1 і Таврійськ, ділянки П’ятихатки-Стикова – Ерастівка – Верхівцеве, роз’їзд Орлянка – Таврійськ, Чортомлик – Нікополь – Мирова, а також Запорізький залізничний вузол – Пологи”, – розповіли на Придніпровській залізниці.

Також працівниками воєнізованої охорони спільно з поліцією було проведено 60 рейдів перевірки пунктів приймання брухту. На 6 перевірених пунктах виявлено вантажі зі слідами маркування та деталі залізничної інфраструктури. Діяльність цих пунктів припинено.

Читайте також