За пів року іспанський виробник CAF поніс 35 млн євро збитків
Міжнародні новини, Новини, Новини бізнесу

За пів року іспанський виробник CAF зазнав 35 млн євро збитків

У першому півріччі 2020 року доходи іспанського виробника рухомого складу CAF знизилися на 12%. Якщо порівнювати доходи з відповідним періодом минулого року, то в 2020му вони склали 1,11 млрд євро проти минулорічних 1,26 млрд до. Чисті збитки за шість місяців 2020 року компанія оцінює в 35 млн євро. Про це повідомляє International Railway Journal.

У компанії зазначають, що значущими факторами скорочення прибутковості в першому півріччі 2020 року стало закриття виробництв на основних підприємствах, падіння обсягів перевезень і скорочення поставок автобусів Solaris, порівнюючи із січнем-червнем 2019 р.

Своєю чергою в компанії повідомляють, що витрати на утримання персоналу виросли на 10%, адже в 2018 році було придбано шведську компанію EuroMaint.

Та попри це в CAF переконані, що зможуть подолати цей складний період в житті компанії, адже тенденції на ринку починають бути сприятливими — відновлюються вантажні залізничні перевезення тощо.

Довідка. Construcciones y Auxiliar de Ferrocarriles (скор. CAF) – іспанська компанія, що працює в галузі машинобудування. Штаб-квартира розташована в Беасайні, центральний офіс в Мадриді. CAF є одним з найбільших у світі виробників рейкових рухомих складів, випускає поїзди для метрополітенів і залізниць, трамваї, високошвидкісні поїзди тощо.

Нагадаємо, що залізничні компанії в Канаді також оголосили про втрати через коронавірус.