У перший квартал Придніпровській залізниці компенсували лише 12,4 % за пільгові перевезення пасажирів
Новини, Перевезення

За перший квартал Придніпровській залізниці компенсували лише 12,4 % за пільгові перевезення пасажирів

У січні-березні 2020 року філія «Придніпровська залізниця» УЗ отримала від місцевих органів влади лише 12,4 % необхідної суми компенсації за перевезення пасажирів пільгових категорій в приміському транспорті. Про це повідомляє пресслужба філії.

Так, за вказаний період філія перевезла майже 648 тис. пільговиків на загальну суму понад 14 млн 917 тис. грн. Проте отримала з місцевих бюджетів лише 1 млн 851 тис. грн. Найбільшу суму компенсаційних виплат отримано по Криворізькій дирекції залізничних перевезень – майже 764 тис. грн, що становить 24,5 % суми, нарахованої за перевезення пільговиків приміськими поїздами.

Запорізькій дирекції залізничних перевезень за цей період було відшкодовано 11,4 % коштів із необхідних 5 млн 979 тис. грн. Найгірша ситуація у Дніпровської дирекції залізничних перевезень, де отримано тільки 7 % компенсації з нарахованих 5 млн 821 тис. грн.

Нагадаємо, раніше в УЗ заявили, що компанія за 2019 рік та перший квартал 2020 року не отримала від місцевих органів влади понад півмільярда гривень компенсацій за перевезення пільговиків.

Також повідомлялось, що за перший квартал інша філія Перевізника, а саме Південна залізниця отримала лише 14,5% від необхідного обсягу компенсації за перевезення пасажирів пільгових категорій.

Читайте також