З серпня Укрзалізниця відновлює соціальні виплати працівникам
Новини

З серпня Укрзалізниця відновлює соціальні виплати працівникам

З серпня Укрзалізниця відновить всі соціальні виплати, передбачені галузевою угодою та колективним договором, які до цього були відтерміновані в часі у зв’язку з кризою, спричиненою пандемією COVID-19. Також буде скасовано чотириденний робочий тиждень для працівників, яким залишилось до виходу на пенсію три та менше років та батьків-одинаків, які виховують неповнолітніх дітей. Про це повідомляє пресслужба компанії, посилаючись на  в.о. голови правління компанії Івана Юрика.

«Укрзалізниця — одна з перших державних компаній в Україні, що починає виходити з кризи, спричиненої пандемією коронавірусу. Завдяки впровадженню антикризового плану, поступовому збільшенню обсягів перевезень вантажів, відновленню пасажирських перевезень ми отримали змогу скасувати низку обмежень із соціальних виплат для працівників компанії», — наголосив Іван Юрик.

Так, наприклад, працівники, які писатимуть заяву на відпустку, у серпні отримуватимуть допомогу на оздоровлення без відтермінування в часі. Інші соціальні виплати теж здійснюватимуться без відстрочки.

Також Укрзалізниця відновить відтерміновані раніше соціальні виплати працівникам. Вони здійснюватимуться в кілька етапів та мають бути повністю виплачені до кінця цього року.
Нагадаємо, що 18 березня 2020 року у зв’язку із запровадженням карантинних заходів було відтерміновано окремі соціальні виплати працівникам.

Раніше повідомлялося, що з 1 липня поточного року Укрзалізниця буде вводити режим чотириденного робочого тижня у випадку продовження епідемії захворювання COVID-19 та продовження карантину. Пізніше в УЗ розповіли, кого саме будуть переводити на неповний робочий день. Зі свого боку, колишній міністр інфраструктури Володимир Омелян заявив, що перехід компанії на 4-денний робочий тиждень не стосується  пандемії та карантину через коронавірус.