З початку року на Південній залізниці відремонтували 140 вантажних вагонів
Новини, Рухомий склад

З початку року на Південній залізниці відремонтували 140 вантажних вагонів

У січні 2020 року у вагонних депо Південної залізниці відремонтували 140 вантажних вагонів, які знаходяться на балансі підприємств АТ «Укрзалізниця». Про це повідомляє пресцентр Південної залізниці.

Зокрема, відремонтовано деповським ремонтом:

  • піввагонів – 28 одиниць,
  • платформ універсальних – 7,
  • платформ фітингових – 8,
  • цистерн – 37,
  • критих вагонів для перевезення зерна – 42,
  • критих для перевезення цементу – 10,
  • хопер-дозаторів – 6.

Повідомляється, що капітально відремонтовано два вагони.

“У січні 2020 року деповський ремонт при плановому завданні, встановленому Департаментом вагонного господарства, виконано на 100 %. Досягнутим показникам в значній мірі сприяли власні новаторські розробки, які впроваджені в багатьох депо, за рахунок яких поліпшився ремонт низки вузлів вагонів, пришвидшився час ремонту, а також освоєння нових, більш продуктивних методів оновлення рухомого складу”, – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, упродовж 2019 року у вагонних депо регіональної філії «Південна залізниця» провели плановий ремонт 2260 вантажних вагонів, які знаходяться на балансі підприємств АТ «Укрзалізниця». З них деповський ремонт пройшли 2205 вагонів, капітальний – 55 вагонів

Опитування

Стан технічної та комерційної придатності вантажних вагонів перевізника (УЗ).

Дякуємо за відповідь!

Для визначення об’єктивного загального зрізу настроїв на ринку залізничних вантажоперевезень пройдіть опитування повністю! Результати допоможуть нам окреслити проблемні точки й взаємовигідні шляхи вирішення загальних проблем та будуть представлені на загальний розсуд без редакційної цензури.

Читайте також