З Китаю до Іспанії відправився перший гуманітарний потяг з засобами боротьби проти поширення епідемії коронавірусу
Міжнародні новини, Новини

З Китаю до Іспанії відправився перший гуманітарний потяг із засобами боротьби проти епідемії коронавірусу

З китайського міста Іу (провінція Чжецзян) до столиці Іспанії Мадриду вирушив перший вантажний гуманітарний потяг, який 7 квітня має прибути до місця призначення. Про це повідомляє china.org.

Потяг має доставити 110 000 хірургічних масок та 766 комбінезонів на 50 тис. доларів. Юрособи, що здійснюють гуманітарні перевезення з Китаю до Іспанії наразі звільненні від транспортних зборів. Незабаром планується запускати два потяги по цьому напрямку на тиждень.

Зауважимо, що за останніми даними в Іспанії майже 56 тис. випадків зараження коронавірусом, з них 4 089 смертельні (7 015 осіб вилікувалось).

Раніше Національна комісія з розвитку та реформ Китаю (NDRC) повідомляла, що, попри пандемію коронавірусу, залізничний вантажний рух між Європою та Китаєм відновився на понад 90 %.

Нагадаємо, що Китай відновив будівництво великих інфраструктурних об’єктів на залізниці, які були зупинені внаслідок епідемії. Мова йде про 108 проєктів, де планується залучити 450 тис. робітників. Виключенням є лише провінція Хубей, яка стала епіцентром цієї епідемії.