Новини, Укрзалізниця

Юрик: Локомотиворемонтні потужності Укрзалізниці будуть збережені

Локомотиворемонтні потужності Укрзалізниці будуть збережені, і наразі керівництво компанії розглядає всі можливі варіанти їхнього подальшого розвитку. Про це повідомив в.о. голови правління АТ «Укрзалізниця» Іван Юрик під час робочої поїздки до регіональної філії «Львівська залізниця», під час якої він відвідав ПрАТ «Львівський локомотиворемонтний завод» та локомотивне депо Львів-Захід.

За словами керівника компанії, пандемія коронавірусу внесла негативні корективи в роботу галузі: скорочення обсягів перевезень та зменшення доходів. Але, попри це, керівництво Укрзалізниці робить усе можливе для збереження всіх виробничих потужностей, колективів філій та підприємств задля сталої та безперебійної роботи галузі.

«На сьогодні в рамках антикризового плану дій ми вже значно оптимізували низку процесів і витрат. Переконаний, що Укрзалізниця впевнено пройде цю кризу та перейде до подальшого розвитку й перетворення на сучасну залізничну компанію європейського зразка. До цієї мети у нас багато роботи попереду», — резюмував Іван Юрик.

Зазначимо, що «Львівський ЛРЗ» спеціалізується на капітальному ремонті електровозів, їх модернізації, виробництві запасних частин до електровозів. Локомотивне депо Львів-Захід спеціалізується на обслуговуванні вантажопасажирських поїздів. У його складі – цех експлуатації тепловозів станції Львів, цех експлуатації локомотивів станції Стрий та база відстою локомотивів на станції Мшана.

Раніше повідомлялося, що АТ «Укрзалізниця» в межах першого етапу реструктуризації локомотивного господарства посилила кооперацію між локомотивними заводами компанії.

Читайте також