Новини

ЄБРР, Мінінфраструктури та Укрзалізниця підписали угоду про підготовку компанії до ІРО

Європейський банк реконструкції та розвитку, Міністерство інфраструктури України та АТ “Укрзалізниця” підписали угоду про початок процедури первинного публічного розміщення акцій УЗ — виходу на ІРО. Про це написав голова правління АТ “Укрзалізниця” Євген Кравцов у Facebook.

“Сьогодні ми відкрили нову сторінку в історії Укрзалізниці. Міністерство інфраструктури України, ЄБРР та Укрзалізниця підписали угоду про початок процедури IPO компанії. Це не тільки про приватизацію, це про підвищення ефективності, покращення роботи компанії, підвищення рівня прозорості, викорінення корупції”, – написав Кравцов.

За його словами, Укрзалізниця планує не лише залучити кілька мільярдів доларів упродовж наступних 2-3 років, але й вийти на перші місця серед транспортних компаній світу.

“Старт IPO для нас – це визнання результатів роботи. І дуже показово, що ми стали першою державною компанією України, яка зробила реальні кроки до публічного розміщення акцій. Тож із аутсайдерів у багатьох процесах у країні, Укрзалізниця стала авангардом реформ та трансформацій. Шлях до IPO лише пришвидшить процес розвитку та зробить його незворотним”, – резюмував Кравцов.

Читайте також: Кравцов назвав терміни виходу Укрзалізниці на IPO

Яку компанію ви представляєте?

Дякуємо за відповідь!

Для визначення об’єктивного загального зрізу настроїв на ринку залізничних вантажоперевезень пройдіть опитування повністю! Результати допоможуть нам окреслити проблемні точки й взаємовигідні шляхи вирішення загальних проблем та будуть представлені на загальний розсуд без редакційної цензури.

Читайте також