Новини, Новини бізнесу, Укрзалізниця

Введення в дію нового договору відтермінують до кінця карантину – джерело

Укрзалізниця планує відтермінувати введення в дію Договору про надання послуг з організації перевезення вантажів залізничним транспортом. Про це журналістам Rail.insider стало відомо від джерела у компанії. За його словами, сьогодні виконувач обов’язків голови правління АТ «Укрзалізниця» Желько Марчек наказав винести питання про відтермінування договору для обговорення правління Компанії.

Нагадаємо, раніше інформація про відтермінування нового Договору вже з’являлася в новинах Rail.insider. АТ “Укрзалізниця” вже вчетверте намагається “проштовхнути” Договір у різних редакціях, але щоразу документ піддається жорсткій критиці з боку бізнесу. Це пов’язано із потребами Перевізника у збільшенні доходів від користування парком ЦТЛ.

Повідомлялося, що Укрзалізниця почала “добровільно-примусову” кампанію з укладення нових Договорів у електронному вигляді та, посилаючись на п. 12.2. укладеного Договору і ст. 598, 651, 653 Цивільного кодексу України, повідомила про припинення (розірвання) Договору про надання послуг о 24:00:00 годині 31.03.2020.

Редакція журналу слідкуватиме за оновленням офіційної інформації щодо умов надання послуг Перевізником. Більше – у новинах Rail.insider.

Читайте також