Відео, Новини, Новини бізнесу

(Відео)Федчун: Нам не вистачає часу й інвестицій для впровадження Digital в Україні, а бачення процесу вже є

Відкриті системи УЗ, з яких розробники Digital-продуктів та підприємці зокрема зможуть брати для себе необхідну інформацію, вкрай корисні для розвитку бізнесу. Про це на Rail Cargo Business Forum розповів Сергій Федчун, директор з управління взаємовідносинами з клієнтами ТОВ “Метінвест Діджитал

«Загалом сама ініціатива корисна, вона потрібна бізнесу, й відкриті системи, з яких можна брати дані, корисні для бізнесу. На форумі я розповідав про використання модуля узгодження, який дозволяє нам отримати всю необхідну інформацію про вантажі, які до нас приходять і від нас ідуть. Питання простеження трекінгу цих вантажів, які в інших програмах реалізовані, і  поки  ми інформацію не отримуємо через модуль узгодження, він є звичайно. Але, я так розумію, УЗ зараз обростає набором застосунків і готова ділитися інформацією».

На Rail Cargo Business Forum Сергій Федчун продемонстрував проєкт Metinvest Digital. За його словами, функціями цієї системи є, зокрема, відправлення й аналітика обліку вагонів.

Федчун також назвав основні досягнення в групі Метінвест: автоматизація передачі даних за ланцюжком закупівля – продаж – логістика, інтеграція з УЗ і SAP; можливість гнучкого налаштування з врахуванням специфіки підприємства; архітектура моделі даних, яка дозволяє розширити функціонал без глобальних доопрацювань, використання Power Bi як інструмента аналітичної звітності. Відповідаючи на запитання про впровадження діджиталізації в Україні, Федчун зазначив:

”Нам не вистачає часу й інвестицій для впровадження Digital в Україні, а бачення вже є”.

Після завершення Rail Cargo Business Forum ми докладніше поговорили з паном Федчуном про діджиталізацію процесів на залізниці. Деталі у відео:

 

Відкритість у наданні даних з інформаційних систем УЗ

Дякуємо за відповідь!

Для визначення об’єктивного загального зрізу настроїв на ринку залізничних вантажоперевезень пройдіть опитування повністю! Результати допоможуть нам окреслити проблемні точки й взаємовигідні шляхи вирішення загальних проблем та будуть представлені на загальний розсуд без редакційної цензури.

Читайте також