Новини, Новини бізнесу

Веприцький: Оновлена концепція вантажних перевезень підвищить клієнтоорієнтованість Укрзалізниці

Формування оновленої концепції вантажних перевезень – системної, економічно обґрунтованої та вигідної для всіх учасників перевізного процесу зможе підвищити клієнтоорієнтованість Укрзалізниці. Про це під час круглого столу УЗ з бізнесом заявив в.о. члена правління АТ «Укрзалізниця» Роман Веприцький

“Щоб підвищити клієнтоорієнтованість Укрзалізниці, конкурентоспроможність її послуг, запровадити гнучкі ринкові інструменти, вигідні всім учасникам перевізного процесу, потрібна трансформація вантажних перевезень. Укрзалізниця пропонує бізнесу спільними зусиллями сформувати оновлену концепцію вантажних перевезень. Ми відкриті до співпраці і уважно розглянемо всі пропозиції”, – заявив Веприцький.

Під час зустрічі представники бізнес-асоціацій та галузевих об’єднань озвучили найбільш проблемні, на їхню думку, питання у сфері вантажоперевезень, та шляхи їх вирішення. Зокрема, серед проблем бізнес озвучив наступні:

  • нова редакція договору на вантажні перевезення;
  • розкрадання вантажів та розукомплектування вагонного парку під час транспортування;
  • необхідність запровадження приватної тяги;
  • організація ритмічного забезпечення клієнтів вагонами і швидкого транспортування вантажів;
  • подовження термінів служби вагонного парку та експлуатація іновагонів.

Також під час заходів, Веприцький розповів, що введення в дію нового договору на перевезення вантажів  1 червня не відбудеться.

Зазначимо, що до участі в заході були запрошені найбільші національні бізнес-асоціації та основні галузеві об’єднання України – Європейська Бізнес Асоціація (ЕВА), Американська торгова палата (АСС), Федерація роботодавців України (ФРУ), Українська зернова асоціація (УЗА), ОП «Укрметалургпром», об’єднання дорожників та хіміків України, Спілка українських підприємців (СУП) та ін.

Читайте також