Новини, Укрзалізниця

Саболевський повідомив, куди найкраще залучити інвестиції, отримані від IPO

Директор із стратегічного розвитку та інвестиційної політики АТ «Укрзалізниця» Антон Саболевський вважає, що найефективніше спрямувати кошти, отримані від IPO, на інвестування в рухомий склад та інфраструктуру. Про це він сказав в інтерв’ю медіацентру «Магістраль».

“Ми вбачаємо, що найефективніше спрямувати кошти на інвестування в рухомий склад та інфраструктуру. Задля підвищення якості обслуговування клієнтів”, – зазначив Саболевський.

Окрім того, відповідаючи на запитання про те, яка частка акцій холдингу чи окремих компаній може бути продана, а яка залишиться у державній власності за умови виходу на IPO, Саболевський зазначив, що це відбувається за рішенням акціонера.

“Якщо […] взяти за приклад Польщу, то там на початковому етапі у власності держави лишили трохи більше 60 % акцій PKP Cargo. Зараз ця частка знизилася майже до 52 % і є плани довести її до 40 %. Усе це відбувається за рішенням акціонера. Є приклади, коли на IPO виводиться і 20 % акцій. Кожен випадок унікальний”, – сказав Директор із стратегічного розвитку та інвестиційної політики УЗ.

Нагадаємо, 29 жовтня Європейський банк реконструкції та розвитку, Міністерство інфраструктури України та АТ “Укрзалізниця” підписали угоду про початок процедури первинного публічного розміщення акцій УЗ — виходу на ІРО.

Яку компанію ви представляєте?

Дякуємо за відповідь!

Для визначення об’єктивного загального зрізу настроїв на ринку залізничних вантажоперевезень пройдіть опитування повністю! Результати допоможуть нам окреслити проблемні точки й взаємовигідні шляхи вирішення загальних проблем та будуть представлені на загальний розсуд без редакційної цензури.

Читайте також