Новини, Укрзалізниця

В УЗ розповіли, хто з працівників з 1 липня перейде на чотириденний робочий тиждень

З 1 липня на чотириденний робочий тиждень перейдуть у першу чергу співробітники апаратів управлінь центрального офісу Укрзалізниці, регіональних філій і філій та інженерно-технічні працівники. Про це розповів в.о. голови правління АТ «Укрзалізниця» Іван Юрик під час зустрічі з представниками профспілок компанії.

Робітників, які працюють за змінним графіком, зайнятих на роботах капітального характеру (реконструкції та капітального ремонту колії, стрілочних переводів, штучних споруд), з ремонту, обслуговування й налагодження основного технологічного устаткування, з безпосереднього перевезення вантажів і пасажирів та їхнього обслуговування, за словами очільника Укрзалізниці, запровадження неповного робочого тижня не торкнеться.

Керівник компанії наголосив, що скорочення робочого тижня для окремих працівників — це вимушений крок, про який було заздалегідь повідомлено працівникам наприкінці квітня цього року, за два місяці до запровадження, та вже наприкінці серпня цього року компанія повернеться до перегляду строку дії цього рішення.

«Усе залежатиме від відновлення економіки України та обсягів вантажних залізничних перевезень. Я впевнений, що компанія впорається з цією кризою та вийде з нею сильнішою та ефективнішою», — резюмував він.

Раніше повідомлялося, що з 1 липня поточного року Укрзалізниця може ввести режим чотириденного робочого тижня у випадку продовження епідемії захворювання COVID-19 та продовження карантину. В свою чергу, колишній міністр інфраструктури Володимир Омелян заявив, що перехід компанії на 4-денний робочий тиждень не стосується  пандемії та карантину через коронавірус.

Читайте також