Новини, Перевезення

В Укрзалізниці вважають обмеження роботи залізничного пасажирського транспорту недоцільними

Обмеження роботи залізничного пасажирського транспорту в період карантину недоцільні як із погляду захисту здоров’я, так і з економічного. Так вважає керівник філії “Пасажирська компанія” АТ “Укрзалізниця” Олександр Перцовський, передає “Інтерфакс-Україна“. За словами Перцовського, Укрзалізниця максимально дбає про безпеку своїх пасажирів і співробітників шляхом дотримання маскового режиму й не тільки.

З нашого боку навіть у потяги приміського сполучення було направлено провідників, які контролюють дотримання маскового режиму, на вокзалах здійснюється температурний скринінг”, – зазначив він

За словами Перцовського, компанія відстоюватиме свою позицію про недоцільність обмежень на всіх доступних їй майданчиках. Він також наголосив, що порівняно з альтернативою – маршрутками ,– залізничний транспорт є найбільш контрольованим. Також Перцовський наголосив на тому, що тільки в організації пасажирських перевезень дальнього сполучення задіяно близько 25 тисяч співробітників компанії, водночас у разі скасування рейсів 70% витрат ляжуть “на плечі” перевізника.

“Але я хочу наголосити, що Укрзалізниця повністю законослухняна компанія, і ми дотримуватимемося всіх відповідних рішень уряду й регіональних епідкомісій”, – заявив він.

Нагадаємо, що сьогодні Укрзалізниця припинила продаж квитків зі станцій “червоної зони”. Закрито продаж квитків із залізничних станцій: Івано-Франківськ, Дубно, Здолбунів, Тернопіль, Хмельницький, Славута-1, Волочиськ, Дунаївці, ім. Т.Шевченка

Читайте також