Новини, Новини бізнесу

У листопаді завдяки ниткам графіку “Кернел” перевіз понад 200 тис. тонн вантажу

У листопаді завдяки ниткам графіку “Кернел” перевіз понад 200 тис. тонн вантажу. Про це в інтерв’ю latifundist.com розповів директор з логістики компанії «Кернел» Микола Мірошниченко.

“Якщо говорити про нитки графіку, то ми вже відчуваємо ефект. У минулі роки ми отримували відповідно до чинної на той момент системи розподілу парку певну обмежену кількість вагонів, що не зовсім відображало ту частку експорту, яку компанія робить щорічно. А цього року завдяки ниткам графіка ми виросли в рази. У 2018 році в сезон це було приблизно 40-50 тис. т перевезень на місяць завдяки маршрутам вагонами ЦТЛ. У вересні поточного року ця цифра склала приблизно 75 тис. т, у жовтні – 140 тис. т, в листопаді — понад 200 тис. тонн. Ці дані відображають ту кооперацію, яка у нас сьогодні є”, – заявив він.

Мірошниченко впевнений, що пропозиція щодо ниток графіку й графікових перевезень дасть новий поштовх усій системі й зокрема це допоможе компаніям вивести на новий рівень обсяги і якість перевезень.

“До того ж це збігається із нашою стратегією перевезення великих обсягів і більшого експорту. За результатами минулого року «Кернел» був лідером з експорту в Україні. І в цьому році ми не збираємося зупинятися на досягнутому. На кінець листопада маємо вже + 30% до експорту минулого року. І цього вдалося досягти в  тісній співпраці із Укрзалізницею”, – розповів Мірошниченко.

Нагадаємо, що під час семінару  «Нові правила роботи АТ «Укрзалізниця» щодо організації перевізного процесу»  Укрзалізниця презентувала ринку концепцію надання послуг перевезення зернових вантажів із тримісячним періодом планування.

 

Достатність наявних вагонів потрібного типу в необхідній кількості.

Дякуємо за відповідь!

Для визначення об’єктивного загального зрізу настроїв на ринку залізничних вантажоперевезень пройдіть опитування повністю! Результати допоможуть нам окреслити проблемні точки й взаємовигідні шляхи вирішення загальних проблем та будуть представлені на загальний розсуд без редакційної цензури.

Читайте також