На підвищення спроможності залізничних перевезень буде направлено 2,7 млрд гривень, — Економічна стратегія
Новини, Перевезення, Укрзалізниця

УЗ запроваджує нову послугу з вантажних перевезень

Новий очільник Укрзалізниці Володимир Жмак анонсував запровадження нової послуги з вантажних перевезень. Про це він повідомив на власному Telegram-каналі.

“Учора фіналізували нову технологію перевезення вантажів маршрутними поїздами з погодженим скороченим терміном доставки і вже почали проводити зустрічі з вантажовідправниками для презентації даної технології та її роз’яснення. Тариф на перевезення розраховується трьома методами. Вартість і умови перевезення вантажу залежать від кількості замовлених вагонів та відстані транспортування. Оновлена послуга маршрутних поїздів надасть змогу клієнтам УЗ завчасно планувати обіг вантажу та швидкість перевезень, що є необхідною передумовою для пришвидшення вантажообігу. А це, зі свого боку, позитивно вплине на доходи всіх учасників процесу”, – написав він.

Зазначимо, схоже, що фактично мова йде про видозмінений РРМП (перевезення вантажів на особливих умовах – за розкладом руху маршрутних поїздів), дію договорів яких УЗ призупинила з 18 вересня. Єдина відмінність – можливість збільшити швидкість до 480 км на добу.

Читайте також