УЗ внесла зміни в гарантійний лист, який надається для здійснення перевезень в інвентарних вагонах власності країн СНД та Балтії в експортному сполученні
Новини, Новини бізнесу, Перевезення

УЗ внесла зміни в гарантійний лист, який надається для здійснення перевезень в інвентарних вагонах власності країн СНД та Балтії в експортному сполученні

Розпорядженням від 20.05.2020 №Ц-1-83/862-20 були внесені зміни до гарантійного листа, який повинен надаватися для здійснення перевезень в інвентарних вагонах власності країн СНД та Балтії в експортному сполученні. Про це повідомляє пресслужба ДП «Український транспортно-логістичний центр»

Гарантійний лист повинен відповідати встановленій формі (додаток до Ц-1-83/862-20), якщо він надається безпосередньо вантажовідправником або експедитором, при цьому заповнення графи «Експедитор України» в системі АС Месплан УЗ є обов’язковим.

Гарантійний лист, який повинен надаватися для здійснення перевезень в інвентарних вагонах власності країн СНД та Балтії на умовах вагонної допомоги  (додаток №2 до Ц-2-79/88-20) залишається чинним.

Цифрову версію гарантійних листів (з подальшим наданням оригіналу на адресу філії ЦТЛ АТ «Укрзалізниця») необхідно надсилати в термін не менше ніж 5 (п’ять) діб до фактичної потреби погодження плану перевезення на електронні адреси: info_cargo@uz.gov.ua; info_cargo@uz-cargo.com; atolstykh@uz-cargo.com; otkachenko@uz-cargo.com; egalkin@uz-cargo.com” – відзначили в ЦТЛ.

Погодження замовлень буде здійснюватися при наявності гарантійного листа (встановленої форми) та наявного парку інвентарних вагонів власності країн СНД та Балтії.

Читайте також