Новини, Укрзалізниця

УЗ планує отримати корпоративну сертифікацію CIPS у першому півріччі 2020 року

АТ “Укрзалізниця” планує отримати корпоративну сертифікацію CIPS у першому півріччі наступного року. Про це сказав директор Офісу з трансформації закупівельних процесів АТ «Укрзалізниця» Владислав Кивгило, інформує медіацентр “Магістраль”.

«Отримання зазначеної сертифікації — надзвичайно важлива ціль з огляду на плани Укрзалізниці щодо виходу на IPO. Адже при оцінці інвестором «привабливості» акцій вирішальне значення має відкритість, регламентованість та прозорість прийняття рішень всередині компанії, зокрема її закупівельного підрозділу. На основі інформації, яку ми з колегами із CIPS напрацювали під час зустрічі, ставимо собі амбітну ціль — отримати відповідну сертифікацію вже у першому півріччі 2020 року», — сказав Кивгило.

Він також додав, що відповідальним за процес отримання сертифікації в Укрзалізниці визначено Офіс з трансформації закупівельних процесів, який має створити план з впровадження вимог/ініціатив CIPS та забезпечити контроль за його виконанням.

За словами Кивгила, у процесі отримання сертифіката CIPS Офіс з трансформації закупівельних процесів вже проводить критичний аналіз структури наявних закупівельних процесів, інформаційної прозорості вертикалі, управлінських практик та інших аспектів закупівельної діяльності.

«Результати цього аналізу слугуватимуть основою для створення нових закупівельних політик і процедур, як це вимагається CIPS, що також сприятиме успішності здійснення IPO АТ «Укрзалізниця», — зауважив Владислав Кивгило.

У медіацентрі зазначили, що УЗ приймала делегацію CIPS з 28 до 30 жовтня у рамках реалізації Стратегії закупівель Укрзалізниці на 2019-2021 рр. та проєкту «Проведення порівняльного аналізу та корпоративної сертифікації постачання та управління поставками в АТ «Укрзалізниця» за методологією Дипломованого інституту постачання та управління поставками». Як повідомляється, представники CIPS — Кіт Крічтон (Keith Crichton) та Хелен Березіна (Helen Berezina) — високо оцінили кроки, які вже зробила Укрзалізниця на шляху до корпоративної сертифікації за методологією Дипломованого інституту постачання та управління поставками.

Нагадаємо, у вересні цього року Укрзалізниця презентувала стратегію закупівель на 2019—2021 рр.

Чи доводилося вам використовувати ненормативні механізми (особисті зв'язки тощо) при організації відвантаження залізничним транспортом?

Дякуємо за відповідь!

Для визначення об’єктивного загального зрізу настроїв на ринку залізничних вантажоперевезень пройдіть опитування повністю! Результати допоможуть нам окреслити проблемні точки й взаємовигідні шляхи вирішення загальних проблем та будуть представлені на загальний розсуд без редакційної цензури.

Читайте також