Економіка, Новини, Порти

Уряд перегляне відрахування частки прибутку держпідприємств до державного бюджету

Кабінет міністрів України розглядає питання перегляду відрахувань частки прибутку державних підприємств до державного бюджету. Про це заявив міністр інфраструктури Владислав Криклій під час наради з керівниками морських портів, йдеться на сайті Міністерства інфраструктури України.

Під час зустрічі обговорювались питання організації виробничого процесу в портах під час карантину, захист працівників, реалізація концесійних проєктів, застосування Укрзалізницею знижок для доставки вантажів до портів за умови забезпечення гарантованих обсягів перевезення, прискорення підготовки актів щодо визначення меж портів, використання буксирного флоту.

“Ми маємо шукати додаткові можливості для розвитку портів під час карантину, працювати з відправниками вантажів та оптимізувати стратегічні та інвестиційні плани портів” – повідомив Владислав Криклій.

Зазначаєтться, що раніше міністерство доручило керівникам портів та інших державним підприємствам переглянути видатки на капітальне будівництво та актуалізувати стратегічні та інвестиційні плани підприємств через карантин, спричинений поширенням коронавірусу.

Зауважимо, раніше Федерація роботодавців транспорту України звернулася до прем’єр-міністра Дениса Шмигаля, аби уряд зменшив портові збори на 20% з 1 травня поточного року. Відповідне звернення підтримали аграрії, Українська зернова асоціація, та металурги.

Читайте також