Уряд створив робочу групу для обговорення деталей співпраці УЗ із Deutsche Bahn
Новини, Укрзалізниця

Уряд передав одну з адмінбудівель УЗ Державній судовій адміністрації

22 липня, Кабмін схвалив проєкт розпорядження “Про відчуження шляхом передачі нерухомого майна у державну власність до сфери управління Державної судової адміністрації України”. Про це повідомляє пресслужба МІУ.

Проєкт передбачає передачу на безоплатній основі нерухомого майна із власності Укрзалізниці у державну власність до сфери управління Державної судової адміністрації України.

Міністр інфраструктури Владислав Криклій прокоментував рішення уряду:

“Ми продовжуємо роботу над непрофільними активами підприємств галузі для подальшого розвитку цих компаній і позбавлення їх від зайвих витрат на утримання та обслуговування таких активів. У зв’язку зі зверненням Державної судової адміністрації України та з метою врегулювання питання розміщення Господарського суду у місті Києві Міністерством інфраструктури був розроблений проєкт розпорядження, який передбачає відчужити шляхом безоплатної передачі однієї з адмінбудівель Укрзалізниці у державну власність до сфери управління Державної судової адміністрації України. Вдячний колегам за підтримку цього рішення”.

Зауважується, що мова йде про адмінбудівлю, що розташована за адресою: м. Київ, вул. В’ячеслава Липинського, 6 і наразі перебуває на балансі виробничого підрозділу “Київське територіальне управління” філії “Центр будівельно-монтажних робіт та експлуатації будівель і споруд” Укрзалізниці.

Читайте також