Новини, Укрзалізниця

Укрзалізниця змінила перелік категорій працівників, які будуть працювати неповний робочий тиждень

Укрзалізниця змінила перелік категорій працівників, які будуть працювати неповний робочий тиждень. Про це повідомляє пресслужба профспілки залізничників. Зазначається, що робочі години скоротять тим працівникам, яким залишилося менш як три роки до пенсії.

«З ініціативи та за наполяганням Ради профспілки залізничників і транспортних будівельників України правлінням АТ «Укрзалізниця» ухвалено рішення про невстановлення режиму неповного робочого тижня працівникам регіональних філій та філій АТ «Укрзалізниця» з п’ятиденним режимом роботи, яким залишилося менше трьох років до настання права на отримання пенсійних виплат за віком. Відповідну телеграму (на дод. до вказівок від 26.06.2020 № Ц-3-83/1153-20 та від 22.07.2020 № Ц-83/1248-20) за підписом в. о. Голови правління АТ «Укрзалізниця» І. Юрика було направлено керівникам регіональних філій та філій Товариства», – ідеться в повідомленні профспілки.

Зазначимо що 28 липня, на позачерговому засіданні президії Ради профспілки залізничників і транспортних будівельників України було висунуто кілька вимог щодо подальшої роботи АТ «Укрзалізниця». Одна з них — скасовувати з 01.08.2020 року режим неповного робочого тижня.

Раніше повідомлялося, що з 1 липня поточного року Укрзалізниця буде вводити режим чотириденного робочого тижня у випадку продовження епідемії захворювання COVID-19 та продовження карантину. Пізніше в УЗ розповіли, кого саме будуть переводити на неповний робочий день. Зі свого боку, колишній міністр інфраструктури Володимир Омелян заявив, що перехід компанії на 4-денний робочий тиждень не стосується  пандемії та карантину через коронавірус.

Читайте також