Придніпровська залізниця підтвердила право перевозити небезпечні вантажі
Новини, Укрзалізниця

Укрзалізниця зекономила мільярд гривень на закупівлі дизельного пального

Укрзалізниця в січні-травні поточного року зекономила мільярд на закупівлі дизельного пального. Про це повідомляє пресслужба Перевізника з посиланням на в.о. голови правління АТ «Укрзалізниця» Івана Юрика.

За словами очільника УЗ, це стало можливим завдяки зваженій закупівельній політиці всередині компанії та сприятливій ціновій кон’юнктурі ринку.

«Вибудована в короткі строки ефективна система закупівель пального, інноваційні методи із запровадженням рамкової угоди з постачальниками та зниження цін на загальнооптовому ринку дозволили нашій компанії зекономити значний обсяг коштів при закупівлі дизельного пального, що вкрай важливо в часи економічної кризи», – заявив він.

Іван Юрик повідомив, що за підсумками останнього конкурсного відбору постачальників дизельного пального для потреб залізничної галузі за рамковою угодою, Укрзалізниця змогла купити 6 тис. тонн пального за ціною на 6% нижче від середньооптової на ринку, а брутто-маржа постачальників знизилася більш ніж на 15% проти  минулого відбору постачальників.

Нагадаємо, 23 квітня УЗ уклала рамкову угоду з 12 компаніями щодо постачання дизпального на суму 4,8 млрд грн.

Читайте також