Новини, Укрзалізниця

Укрзалізниця завершила реструктуризацію фінансового боргу в сумі $200 млн

Укрзалізниця успішно завершила угоду з реструктуризації боргу на суму близько 200 млн доларів США, що підлягав погашенню до кінця липня поточного року. Про це повідомляє пресслужба УЗ. Зазначається, що підписання відповідних угод відбулося минулого тижня з набранням остаточної чинності умов реструктуризації після ухвалення відповідного рішення Національним банком України.

“Як відомо, Укрзалізниця, як і переважна більшість світового бізнесу, зазнала значного негативного впливу пандемії, викликаної поширенням коронавірусу. Реалізовані на поточний момент антикризові заходи, що перебували в межах повноважень Укрзалізниці, дозволили збалансувати грошовий потік та оптимізувати діяльність. Але для підтримки належного рівня ліквідності та соціальної функції Укрзалізниці, компанії було необхідно реструктурувати зобов’язання перед Сбербанком (Україна) на суму близько 200 млн доларів США, що підлягали виплаті 31.07.2020”, – повідомили в УЗ.

Укрзалізницею проведено реструктуризацію зазначеного боргу на термін до 3-х років із можливістю дострокового погашення. Компанія планує подальше рефінансування боргу з міжнародного ринку капіталів або від одного з українських банків.

Повідомляється, що реалізована угода матиме позитивний ефект на стан ліквідності компанії та дозволить забезпечити необхідний рівень фінансування поточних видатків.

Читайте також