Prozorro.Продажі
Новини, Новини бізнесу, Перевезення

В УЗ затвердили довгострокові контракти на перевезення – Роман Веприцький

Сьогодні на правлінні АТ “Укрзалізниця” було затверджено інструмент у вигляді договорів з узгодженими строками та обсягами у вагонах АТ “Укрзалізниця” (так звані довгі договори).

«Цей продукт не узгоджувався довгий час в УЗ, його гальмували на багатьох етапах, але у зв’язку з позицією наглядової ради, членів правління та моєї особистої нам вдалося перейти від слів до діла! І відтепер ми маємо можливість укладати договори з ринком на прозорих стабільних умовах та гарантувати якість нашої послуги щодо подачі вагону й транспортування на довгий строк!» – повідомив в.о. члена правління Роман Веприцький.

Нагадаємо, раніше Укрзалізниця презентувала проєкт довгострокових контрактів на послугу постачання вагонів та перевезення у вагонах ЦТЛ. Так, учасникам ринку запропонували договір із фіксованою ціною за користування вагонами, який діятиме в дострокових періодах терміном від 9 до 12 місяців. Необхідний обсяг замовлення становить не менше 200 вагонів на місяць для обох типів рухомого складу (зерновози й піввагони).

Ознайомитися з умовами  додаткової угоди для перевезень за довгостроковими контрактами можна ТУТ. Ознайомитися з організаційними особливостями надання послуг перевезень за довгостроковими контрактами можна ТУТ.

Читайте також