Інфраструктура, Новини

Укрзалізниця за січень-травень замінила 450 опор контактної мережі

За перші п’ять місяців поточного року на залізниці замінили 450 дефектних опор контактної мережі. Про це повідомляє медіацентр “Магістраль”.

Крім опор, було замінено 19 км зношеного контактного проводу, 84 км сталевих проводів та майже 400 опор на пристроях енергетики. Також замінили сучасними понад 7 тис. ізоляторів контактної підвіски та повітряних ліній живлення пристроїв СЦБ.

Ремонтні та відновлювальні роботи виконуються на дільницях Лозова—Слов’янськ Донецької залізниці, Мотовилівка—Сорочий Брід та Кожанка—Попільня Південно-Західної залізниці, Нова Баварія—Люботин Південної залізниці, Фундукліївка—Цибулеве та Знам’янка—Пантаївка Одеської залізниці, Сухачівка—Горяїнове Придніпровської залізниці.

У планах оновити пристрої контактної мережі на станціях Тетерів, Рокитне, Ходорів, Апостолове та Лиман.

Загалом, на цей рік заплановано оновити на контактній мережі 68 км зношеного контактного проводу, 37 км опорного тросу, 868 опор контактної мережі, понад 9,2 тис. ізоляторів контактної підвіски та 56 секційних ізоляторів застарілих типів.

Також в УЗ в цьому році мають модернізувати 315 повітряних стрілок. На тягових підстанціях капітально планується відремонтувати 11 силових трансформаторів та замінити більш сучасними низку пристроїв електропостачання.

Читайте також