Укрзалізниця вивчить питання виготовлення електропоїздів на потужностях КЕВРЗ
Новини, Рухомий склад, Укрзалізниця

Укрзалізниця вивчить питання виготовлення електропоїздів на потужностях КЕВРЗ

Укрзалізниця вивчить питання виготовлення вітчизняних електропоїздів на потужностях Київського електровагоноремонтного заводу. Про це в ході робочого візиту на підприємство заявив голова правління АТ «Укрзалізниця» Володимир Жмак.

«Я знаю, що в заводу вже є напрацювання в цьому напрямку, і ми їх маємо детально вивчити. Компанія потребує масштабного оновлення парку приміських поїздів. Локалізація їх виробництва на нашому підприємстві дозволить розвивати машинобудівну галузь країни, збільшувати ВВП країни та забезпечити наших працівників роботою», — розповів Володимир Жмак.

У ході візиту на підприємство очільник компанії оглянув виробничі потужності заводу, проінспектував процес ремонту електропоїздів та ознайомився з продукцією виробництва заводу. Також Жмак оглянув модернізований на підприємстві електропоїзд, який незабаром перевозитиме пасажирів у сполученні Київ – Фастів.

«Загалом я задоволений якістю робіт, але ми маємо бути прогресивними та враховувати сучасні тенденції й потреби наших пасажирів. Також повинні покращувати зручності для машиністів рухомого складу. Це все має бути проаналізовано та враховано під час виконання подальших ремонтів електропоїздів», — зазначив Володимир Жмак.

Зазначимо, що в ході виконання ремонту у вагонах електрички було встановлено сучасні дивани з покращеними ергономічними властивостями, оновлено вікна й туалети. Крім того, облаштовано нову систему зв’язку між пасажиром та машиністом, встановлено прожектори й буферні ліхтарі на діодній основі. Високовольтні апарати, які раніше використовувалися виробництва Російської Федерації, замінені на продукцію українського виробника. Також встановлена сучасна пожежна сигналізація, відеонагляд тощо.

Раніше повіломлялося, що Військовий завод імені Малишева виготовлятиме двигуни для Укрзалізниці.

Читайте також