Укрзалізниця виконає спецрейс в Москву
Новини, Перевезення

Укрзалізниця виконає спецрейс в Москву

На доручення МЗС та Мінінфраструктури Укрзалізниця виконає спецрейс за маршрутом Київ —Москва — Київ. Про це повідомляє пресслужба перевізника. Рейс поїзда №906 Київ — Москва та зворотно призначений для того, щоб повернути до своїх країн громадян України та Російської Федерації, котрі внаслідок обмежувальних заходів у зв’язку з карантином не мають змоги самостійно перетнути кордон.

“Поїзд відправиться із Києва 27 березня о 18:36, прибуде до Москви 28 березня о 10:14. У зворотному напрямку поїзд під №905 відправиться з Москви 28 березня о 19:35, прибуде до Києва 29 березня о 07:32”, – повідомили в УЗ.

Нагадаємо, що раніше Укрзалізниця призначила 10 спеціальних поїздів Інтерсіті+ Перемишль – Київ для перевезення громадян України із Польщі та Чехії, котрі внаслідок обмежувальних заходів у зв’язку з карантином не можуть самостійно перетнути кордон. Також поїзд «4 столиці», виконав спеціальний рейс для повернення додому українців, а також громадян Білорусі й балтійських країн. Починаючи  з 18 березня Укрзалізниця тимчасово припинила перевезення пасажирів залізничним транспортом в усіх видах внутрішнього сполучення (приміському, міському, регіональному та далекому) у зв’язку з карантином. Міжнародні поїзди відмінені з  17 березня.

Читайте також