В Укрзалізниці спростовують інформацію щодо заборони проводити платежі за договорами до закінчення карантину
Новини, Тарифи, Укрзалізниця

Укрзалізниця введе в дію новий договір на перевезення вантажів без зміни вартості послуг

Перевізник обіцяє імплементувати новий договір на перевезення вантажів без жодних змін у вартості послуг. Про це повідомляє пресслужба УЗ.

Зокрема, член правління АТ «Укрзалізниця» Роман Веприцький під час засідання робочої групи з оперативного розв’язання питань логістики в сільському господарстві заявив:

«Завдяки спільній роботі з Міністерством інфраструктури України та ринком була визначена та вирішена низка додаткових питань. Ми відпрацювали всі зауваження ринку. Одним з таких було питання змін у тарифах при введенні нового договору. Одразу хочу повідомити, що введення нового договору не позначиться на вартості послуг, що надаються нашим клієнтам».

В.о. члена правління також повідомив, що Укрзалізниця дослухалась до ринку та запровадила порядок звернення клієнтів з приводу змін у договорі.

«Принциповим було питання відсутності можливості оскарження додаткових змін, які вносить АТ «Укрзалізниця». Після проведення консультацій були внесені правки, згідно з якими з’явився порядок звернення клієнтів з приводу будь-яких змін у договорі. Тобто ми готові й надалі опрацьовувати всі пропозиції та зауваження, які будуть у майбутньому озвучуватись стосовного нового договору», — уточнив посадовець.

Також Роман Веприцький, додав, що Укрзалізниця впроваджує економічні стимули для більш ефективного використання власних вагонів.

«З новим договором ми впровадимо низку клієнтоорієнтованих заходів, які стануть стимулом для використання вагонів власності Укрзалізниці».

Нагадаємо, новий договір буде введено 1 липня. З текстом документа можна ознайомитись тут. Одним з основних нововведень є те, що згідно з новою редакцією, з 1 жовтня УЗ не буде нараховувати плату за компенсацію порожнього рейсу після здвоєних операцій.

Читайте також