Укрзалізниця відкрила продаж квитків
Новини, Перевезення

Укрзалізниця відкрила продаж квитків

Укрзалізниця розпочинає поступове відновлення руху пасажирських поїздів. Зокрема, компанія відкрила продаж квитків на 5 швидкісних поїздів Інтерсіті+, які відправляться в рейси з 1 червня, повідомляє пресслужба компанії.

Продаж квитків відкрито на поїзди:

  • №721/722 Київ-Харків,
  • №726/725 Київ-Харків,
  • №763/764 Київ-Одеса,
  • №711/712 Київ-Костянтинівка,
  • №740/739 Київ-Кривий Ріг

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України №392 продаж квитків відкрито на 50% місць у зазначених поїздах. Квитки наразі можна придбати тільки онлайн.

Продаж квитків через залізничні каси буде відновлено з 27 травня 2020 року.

“Пасажири допускатимуться до поїздів виключно в захисних масках. Вимірювання температури тіла буде здійснюватися під час перевірки квитків.Крім того, буде забезпечена санітарна обробка вагонів перед та після кожного рейсу поїзда, стюарди будуть забезпечені засобами індивідуального захисту”, – зазначили в компанії.

Також в УЗ попросили користуватися вебверсією системи продажу проїзних документів, адже наразі мобільний додаток не працює.

Укрзалізниця відкрила продаж квитків

Зазначимо, що Укрзалізниця вже розробила поетапний план відновлення приміського сполучення після скасування заборони на регулярні пасажирські перевезення.

Нагадаємо, що, починаючи  з 18 березня, Укрзалізниця тимчасово припинила перевезення пасажирів залізничним транспортом в усіх видах внутрішнього сполучення (приміському, міському, регіональному та далекому) через карантин. Міжнародні поїзди скасовано з  17 березня.

Читайте також