Економіка, Новини

Укрзалізниця в січні оголосила 72 аукціони з оренди майна

Укрзалізниця в січні 2020 року оголосила 72 електронні аукціони з оренди майна залізниць на майданчиках «ProZorro.Продажі», тоді як за аналогічний період 2019 року жодного аукціону оголошено не було. Про це повідомляє пресслужба УЗ.

“Із загальної кількості оголошених у січні аукціонів 9 завершилися із визначенням переможця”, – ідеться в повідомленні.

Загалом у січні укладено 13 договорів (12 договорів із переможцями аукціонів, оголошених у грудні 2019 року, та 1 договір з переможцем аукціону, оголошеного в січні 2020 року), загальний розмір місячної орендної плати за якими становить 316,5 тис. грн (без ПДВ).

Нагадаємо, упродовж 2019 року Укрзалізниця отримала надходжень від передачі в оренду майна на загальну суму 136,224 млн грн.

Опитування

Дотримання термінів доставки власних порожніх вагонів під навантаження і навантажених вагонів при порівнянні з нормативами УЗ .

Дякуємо за відповідь!

Для визначення об’єктивного загального зрізу настроїв на ринку залізничних вантажоперевезень пройдіть опитування повністю! Результати допоможуть нам окреслити проблемні точки й взаємовигідні шляхи вирішення загальних проблем та будуть представлені на загальний розсуд без редакційної цензури.

Читайте також