Новини, Перевезення

Укрзалізниця в поточному маркетинговому році вже збільшила перевезення зернових та олійних вантажів на 21 %, – Рязанцев

Укрзалізниця в поточному маркетинговому році, станом на початок грудня 2019 року, збільшила перевезення зернових та олійних вантажів на 21 % проти аналогічного періоду 2018 року — до понад 17 млн тонн, а обсяги перевезення цих вантажів на експорт зросли на 30 %. Про це повідомив директор з розвитку бізнесу АТ «Укрзалізниця» Андрій Рязанцев у інтерв’ю порталу «Латифундист».

«Важливо розуміти, що ми перебуваємо в умовах обмеженого тягового ресурсу, незмінної пропускної спроможності залізничних колій, особливо у припортових зонах. Тому наша політика орієнтована на маршрутні елеватори і станції, які можуть вантажити протягом 24 годин повноцінний поїзд — від 44 вагонів і більше», — сказав він.

За словами Андрія Рязанцева, це дозволило всім охочим, проінвестувавши у свої потужності зі зберігання, потрапити до переліку станцій, які в першу чергу обслуговуються рухомим складом української залізниці. Таких станцій на сьогоднішні понад 180. Минулого року їх було приблизно 70.

«Ринок відгукнувся, розуміючи правильність і розумність цієї пропозиції. Багато станцій підтягли свої можливості й ресурси, і на сьогоднішні ми здатні перевозити навіть більшу кількість вантажів», — наголосив він.

Нагадаємо, що раніше ми писали про те, що збільшення кількості зерносховищ у безпосередній близькості до портів дозволить збільшити обсяги перевезення зернових залізницею на 25%.

Достатність наявних вагонів потрібного типу в необхідній кількості.

Дякуємо за відповідь!

Для визначення об’єктивного загального зрізу настроїв на ринку залізничних вантажоперевезень пройдіть опитування повністю! Результати допоможуть нам окреслити проблемні точки й взаємовигідні шляхи вирішення загальних проблем та будуть представлені на загальний розсуд без редакційної цензури.

Читайте також