Укрзалізниця тимчасово зупинила процес відбору голови правління компанії
Новини, Укрзалізниця

Укрзалізниця тимчасово зупинила процес відбору голови правління компанії

Наглядова рада Укрзалізниці призупинила конкурс на обрання нового голови правління компанії у зв’язку з пандемією коронавірусу. Через стрімке розповсюдження хвороби та карантин, проведення кастингу з кандидатами (особливо іноземними) виявилося неможливим. Про це повідомляє пресслужба компанії.

«Новий графік буде встановлений щойно ми матимемо більше чіткості і бачення того, коли пандемічна криза може стати контрольованою. Ми не будемо перезавантажувати процес, у якому просунулися далеко вперед, чи скасовувати те, чого вже досягнуто, натомість збережемо наявні результати. Консультант з підбору персоналу Бойден продовжить свою роботу за новим регламентом», – повідомили в компанії.

У компанії також зазначили, що встановлений тимчасовий режим управління з призначенням виконувача обов’язків голови правління через припинення повноважень попереднього керівника поки що триватиме.

Нагадаємо, 29 січня Кабінет Міністрів України погодив звільнення голови правління АТ “Укрзалізниця” Євгена Кравцова.

5 лютого уряд затвердив Марчека Желька на посаду т.в.о. голови правління АТ “Укрзалізниця”.

11 лютого наглядова рада Укрзалізниці ухвалила рішення офіційно розпочати процес конкурсного відбору на позицію голови правління компанії та залучила провідну міжнародну компанію з підбору управлінського персоналу Boyden для допомоги у виконанні цього завдання. Вартість послуг міжнародної компанії Boyden із забезпечення пошуку й відбору кандидатів на посаду голови правління Укрзалізниці становить 837,5 тисяч гривень.

 

 

Читайте також