Укрзалізниця тимчасово зупиняє внутрішнє пасажирське сполучення
Новини, Перевезення

Укрзалізниця тимчасово зупиняє внутрішнє пасажирське сполучення

На виконання постанови Кабінету Міністрів України №215 Укрзалізниця, починаючи з 18 березня, тимчасово припиняє перевезення пасажирів залізничним транспортом в усіх видах внутрішнього сполучення (приміському, міському, регіональному та далекому) у зв’язку з карантином, спричиненим спалахом гострої респіраторної хвороби COVID-19 до прийняття окремого рішення уряду. Про це повідомляє пресслужба УЗ. Поїзди виконають останні рейси за графіками курсування 17 березня.

Компанія компенсує пасажирам повну вартість проїзних документів на усі скасовані через введення карантину рейси – без стягнення додаткових зборів. Для зручності пасажирів та уникнення концентрації людей біля кас, Укрзалізниця подовжила термін повернення квитків до 1 місяця від дати запланованого відправлення поїзда, що скасований“,  – ідеться в повідомленні.

Щодо вантажних перевезень, то вони скасовуватися не будуть

Вантажні залізничні перевезення тривають“,- резюмували в УЗ.

Нагадуємо, що з 00:00 годин 17 березня (у ніч з 16 на 17) Укрзалізниця на виконання розпорядження Кабінету Міністрів України №288-р припинила міжнародне пасажирське сполучення до завершення періоду карантину, спричиненого спалахом гострої респіраторної хвороби COVID-19, або до ухвалення відповідних рішень уряду.

Раніше міністр інфраструктури Владислав Криклій повідомив, що з 12-ої години дня 18 березня 2020 року  також припиняється, авіа- та автобусне міжміське та міжобласне пасажирське перевезення.

В Україні оголосили карантин: Залізничне, авіа- та автобусне міжміське та міжобласне пасажирське перевезення припиниться я18 березня

Читайте також