Новини, Укрзалізниця

Укрзалізниця розробить стратегію розвитку мультимодальних перевезень

Перевізник створить робочу групу, яка має на меті розробити стратегію розвитку мультимодальних перевезень на найближчий час. Про це на власній сторінці у Facebook написав в.о. члена правління Укрзалізниці Роман Веприцький.

Стратегія, за задумом, має допомогти Перевізнику збільшити вантажопотік.

“Сьогодні мав зустріч з учасниками ринку контейнерних перевезень. Переконаний, ринок мультимодальних перевезень має великий потенціал для розвитку. Укрзалізниця й оператори ринку мають стати партнерами у вирішенні поточних проблем, що заважають зростанню вантажопотоку. За результатами наради домовилися про створення спільної робочої групи, яка впродовж місяця розгляне шляхи вирішення наявних питань та розробить стратегію розвитку мультимодальних перевезень на найближчу перспективу”, – написав посадовець.

Нагадаємо, раніше Роман Веприцький оголосив про формування оновленої концепції вантажних перевезень. Вона, за його словами, має бути: системна, економічно обґрунтована та вигідна для всіх учасників перевізного процесу й допоможе підвищити клієнтоорієнтованість Укрзалізниці.

Читайте також