Новини, Укрзалізниця

Укрзалізниця розробила комплексну програму щодо підвищення безпеки пасажирських перевезень

Укрзалізниця розробила комплексну програму підвищення безпеки перевезень у пасажирських поїздах про це заявив в.о. голови правління Перевізника Іван Юрик, повідомляє пресслужба УЗ.

Мета програми — викорінення криміногенних проявів, протиправних дій та порушень під час перевезення пасажирів. Її реалізація розпочнеться найближчим часом.

«Розроблена програма включатиме в себе підписання протоколу спільних дій з МВС щодо координації зусиль, пілотний проєкт з охорони у поїздах силами воєнізованої охорони Укрзалізниці, встановлення у пасажирських вагонах спеціальних засобів контролю, формування так званої професійної групи «провокаторів» для боротьби з безквитковими перевезеннями, боротьбу з крадіжками на вокзалах», — повідомив він.

За словами Івана Юрика, повністю програму буде презентовано наступного тижня.

«Мета нашої комплексної програми — це чіткий алгоритм спільних дій поїзних бригад, правоохоронців, воєнізованої охорони, які у підсумку значно підвищать рівень безпеки та комфорту пасажирів під час подорожі», — резюмував очільник Укрзалізниці.

Нагадаємо, раніше міністр інфраструктури Владислав Криклій на власній сторінці Facebook заявив про необхідність розглянути питання повернення поліції охорони до патрулювання у нічних потягах.

Читайте також