Новини, Укрзалізниця

Укрзалізниця розпочала відбір постачальників дизпалива на 2021 рік

Укрзалізниця розпочала процедуру укладання рамкової угоди щодо постачання 250 тис. тонн дизпалива у 2021 році. Про це відомо з порталу публічних закупівель ProZorro.

Компанії можуть подавати заявки до 26 жовтня. Загальна очікувана вартість становить 4,887 млрд грн. Проте варто зауважити, що рамкова угода відрізняється від звичайного контракту.

Спочатку тендерний комітет допустить до торгів всі компанії чиї пропозиції відповідають критеріям. Потім УЗ, в разі потреби, впродовж року має право проводити спрощенні торги з цими учасниками щодо закупівлі дрібних партій пального в межах цієї угоди (у нашому випадку до 250 тис. тонн).

Тобто, обсяги постачання і сума не є остаточними, а є граничними. А ймовірні постачальники можуть змінюватись. На цьому етапі УЗ лише визначить лише коло цих постачальників (не менше трьох).

Нагадаємо, в цьому році УЗ вперше уклала рамкову угоду щодо закупівлі дизпалива. До торгів Перевізник допустив одразу 12 компаній. Заявлені спочатку обсяги становили 200 тис. тонн пального, а сума була така як і на 2021 рік (4,8 млрд грн).

Читайте також