Новини, Укрзалізниця

Укрзалізниця програла апеляцію щодо боргів “Донецької залізниці” перед Сбербанком

Укрзалізниця спробувала оскаржити в Східному апеляційному суді рішення суду першої інстанції щодо боргу “Донецької залізниці” у 68 млн доларів перед Сбербанком, проте невдало.

Так, 27 липня Господарський суд Донецької області задовольнив клопотання Державної виконавчої служби та змінив сторону виконавчого провадження щодо боргу “Донецької залізниці” у 68 млн доларів перед Сбербанком.

Таким чином фактично зобов’язавши Перевізника розрахуватись за борги підприємства, що залишилося на окупованій території. УЗ подала апеляцію й 17 вересня суд залишив попереднє рішення без змін.

Також варто зауважити, що юристи УЗ водночас намагаються оскаржити борги Перевізника перед офшорною VR Global Partners (Кайманові острови), що придбала право вимоги за кредитом у 50 млн доларів, який УЗ брала у 2011 році у Промінвестбанку.

У липні господарський суд столиці постановив виплатити офшорці 58 млн доларів (разом з пенею). Перевізник подав апеляцію, засідання щодо справи відбудеться 26 жовтня.

Зазначимо, раніше Господарський суд Києва задовольнив позов ПУМБ до Укрзалізниці щодо стягнення 21,988 млн доларів заборгованості “Донецької залізниці” за трьома кредитними договорами 2013 року.

Нагадаємо, про всі борги Перевізника ви можете прочитати тут.

Читайте також