Укрзалізниця продовжує забезпечувати проєкту«Велике будівництво» необхідними матеріалами – Іван Юрик
Інфраструктура, Новини, Перевезення

Укрзалізниця продовжує забезпечувати проєкт «Велике будівництво» необхідними матеріалами, – Іван Юрик

За перший квартал 2020 року Укрзалізниця збільшила перевезення мінбудматеріалів у внутрішньому сполученні на 8% – до 7,86 млн тонн. Зокрема перевезення щебеню зросли в січні-березні цього року майже на 13%. Про це повідомив виконувач обов’язків голови правління АТ «Укрзалізниця» Іван Юрик. Юрик також зазначив, що, попри пандемію коронавірусу, Перевізник продовжує стале та безперебійне забезпечення будівельної галузі необхідними матеріалами, зокрема й для державного проєкту «Велике будівництво.

«Укрзалізниця як найбільший перевізник вантажів у державі розуміє всі складнощі сьогодення й докладає усіх зусиль для забезпечення будівельної та автодорожньої галузі необхідними матеріалами. Зокрема завдяки сталій роботі вантажного залізничного транспорту відбувається вчасне забезпечення спільного проєкту Президента та уряду з будівництва необхідних об’єктів інфраструктури по всій Україні – «Велике будівництво», – підкреслив Іван Юрик.

Також Укрзалізниця продовжує видобуток щебеню та копалин на власних потужностях гранітних кар’єрів. У січні-березні 2020 року Укрзалізниця вже відвантажила клієнтам 321 тис. тонн продукції, з якої 219,5 тис. тонн – щебеню.

Зокрема, станція Клесів Рівненської дирекції залізничних перевезень Львівської залізниці, яка в основному працює з навантаженням щебеневої продукції з місцевих кар’єрів, збільшила цей показник у першому кварталі 2020 р. майже на 12% у порівнянні з аналогічним періодом 2019 року, навантаживши щебеневою продукцією 14 тис. вагонів.

Нагадаємо, що одним з успішних кейсів співпраці Укравтодору та Укрзалізниці в рамках Великого будівництва є дорога до Станиці Луганської. Про це  заявив керівник Укравтодору Олександр Кубраков.

Читайте також