Новини, Новини бізнесу, Укрзалізниця

Укрзалізниця посилила кооперацію виробництва між локомотиворемонтними заводами компанії, — Франтішек Буреш

АТ «Укрзалізниця» в межах першого етапу реструктуризації локомотивного господарства посилила кооперацію між локомотивними заводами компанії. Про це повідомив член правління АТ «Укрзалізниця» Франтішек Буреш під час візиту на Дніпропетровський тепловозоремонтний завод.

«Ми посилюємо спільну кооперацію між трьома локомотиворемонтними заводами Укрзалізниці: Дніпропетровським тепловозоремонтним заводом (ДТРЗ), Запорізьким електровозоремонтним заводом (ЗЕРЗ) та Львівським локомотиворемонтним заводом (ЛЛРЗ). Наприклад, ДТРЗ збільшив обсяг постачання електричних машин на ремонт Львівському локомотиворемонтному заводу. Також зараз готується відправлення ЛЛРЗ генераторів для освоєння їхнього виробництва на потужностях підприємства. У сукупності це стимулює конкурентне надбання наших заводів», — повідомив член правління Укрзалізниці.

За його словами, сьогодні також опрацьовується питання освоєння нових стратегічно важливих для підприємств виробництв.

«Будь-яке нове виробництво вимагає інвестицій. Ми перебуваємо у процесі створення дорожньої карти для визначення пріоритетних виробництв та займаємося калькуляцією», — уточнив Франтішек Буреш.

Член правління АТ «Укрзалізниця» також повідомив, що приватні компанії зацікавлені в ремонтних потужностях локомотивних заводів, адже бізнес готується до впровадження приватної тяги.

Раніше повідомлялося, що Укрзалізниця планує розпочати серійне виробництво гальмівних колодок типу «ЧС» на потужностях Дніпропетровського тепловозоремонтного заводу (ДТРЗ).

Читайте також