Укрзалізниця подовжила терміни подання документів на включення до «короткого списку» виробників електровозів
Новини, Рухомий склад

Укрзалізниця подовжила терміни подання документів на включення до «короткого списку» виробників електровозів

Укрзалізниця подовжила кінцеву дату подання відповідей на Запрошення до участі у відборі на включення до «короткого списку» виробників електровозів до 15 червня 2020 року. Про це повідомляє пресслужба Перевізника.

В Укрзалізниці розповіли, що після оприлюднення запрошення до участі у відборі на включення до «короткого списку» виробників електровозів, одразу почали отримувати від зацікавлених виробників запити щодо продовження кінцевої дати подання відповідей на Запрошення.

“Учасники оцінюють систематичну роботу АТ «Укрзалізниця» над цим проєктом з чіткими та прозорими термінами. Однак вони відмічають, що загальносвітова ситуація стосовно подолання коронавірусу COVID-19 та його наслідків, зокрема карантинні заходи, встановлені на території більшості країн, ускладнюють процес підготовки комплексних відповідей на Запрошення та їх подання до визначеного терміну”, – пояснили в УЗ.

Тож для підтвердження своєї зацікавленості в участі у відборі на включення до «короткого списку» виробники мають у термін до 15 червня 2020 (до 17:00 за київським часом) надіслати відповіді на Запрошення разом із супровідними документами згідно з інструкцією у Запрошенні.

“Наголошуємо, що дотримання зазначеної вище дати і часу подання відповіді на Запрошення є однією із ключових умов розгляду документів, надісланих зацікавленими виробниками”, – резюмували в УЗ.

Нагадаємо, що 4 травня УЗ розпочала процес відбору виробника електровозів для оновлення парку локомотивів.

Нагадаємо, ще у лютому в УЗ анонсували конкурс щодо придбання 205 нових електровозів. Проте згодом старт конкурсу відтермінували на кінець квітня. Раніше у Федерації роботодавців України порахували,  якщо локалізація становитиме не менше 50%, то в такому разі додаткові надходження до бюджетів та фондів становитимуть приблизно 200,8 млн євро.

За даними Rail.insider зі «Статистика та аналітика. Розширена версія», на сьогодні середній знос локомотивів становить 96,8%, у тому числі електровозів – 93,3%, магістральних тепловозів – 99,6%, а маневрових тепловозів – 99,9%. Середній вік електровозів становить 40,6 років за нормативного віку в 30 років, магістральних тепловозів – 30,7 років за нормативних 20 років, маневрових тепловозів – 35,8 років за нормативних 25 років.

Читайте також