Укрзалізниця запросила клієнтів обговорити новий договір 
Новини, Події, Укрзалізниця

Укрзалізниця подовжила термін подачі документів на посаду глави компанії

Укрзалізниця подовжила термін подачі документів на посаду голови правління Укрзалізниці. Про це повідомляє пресслужба УЗ. Там пояснили, що сталося це через технічні затримки з розміщенням оголошення у міжнародних медіа виданнях.

«Термін подачі документів на участь у відборі кандидатів на посаду голови правління Укрзалізниці продовжується з 16 березня до кінця робочого дня 23 березня», – зазначили в УЗ.

Нагадаємо, Наглядова рада Укрзалізниці ухвалила рішення офіційно розпочати процес конкурсного відбору на позицію голови правління компанії та залучила провідну міжнародну компанію з підбору управлінського персоналу Boyden для допомоги у виконанні цього завдання.

Вартість послуг міжнародної компанії Boyden із забезпечення пошуку й відбору кандидатів на посаду голови правління Укрзалізниці становить 837,5 тисяч гривень.

Водночас глава Наглядової ради Укрзалізниці Шевкі Аджунер повідомив, що конкурсний відбір нового глави правління Укрзалізниці буде надзвичайно прозорим, відкритим і справедливим. Серед викликів, з якими стикнеться майбутній глава Укрзалізниці, Аджунер зазначив:

  • викорінити корупцію;
  • поліпшити операційні показники компанії;
  • вивести виробництво на новий рівень і забезпечити потреби країни в якісних сервісах;
  • підготувати Укрзалізницю до поділу на трьох незалежних операторів.

Читайте також