Укрзалізниця планує знизити вартість послуг: Перевізник готує для вантажовідправників нові продукти при користуванні вагонами компанії
Новини, Новини бізнесу, Тарифи, Укрзалізниця

Укрзалізниця планує знизити вартість послуг: Перевізник готує для вантажовідправників нові продукти при користуванні вагонами компанії

Укрзалізниця готує для вантажовідправників нові продукти при користуванні вагонами компанії, які допоможуть клієнтам знизити видатки на вартість перевезень одночасно зі збільшенням глибини планування. Про це повідомили у пресслужбі компанії.

Ідеться про можливість замовлення послуги перевезень у вагонах компанії на довгий термін, при взаємній відповідальності сторін за їхнє виконання обох сторін договору.

«Від замовника вимагатиметься рівномірність відвантаження, від Укрзалізниці – забезпечення вчасної подачі вагонів, а у випадку замовлення графікових маршрутів ще й гарантованого часу доставки вантажу», – зазначили в УЗ.

Перші пілотні проєкти планується розпочати у квітні-травні, а системну роботу з довгостроковими продуктами організувати упродовж півроку.

«Крім того, керівництво компанії, розуміючи складну ситуацію, що склалася на світових ринках, відповідально ставиться до своєї ролі найбільшого перевізника вантажів у країні, тому має намір запропонувати зниження вартості своїх послуг. Чим на довший термін замовлятиметься послуга, тим нижчою буде ціна за вагони», – повідомили в компанії.

Унаслідок цього, впевнені в Укрзалізниці, вантажовідправники зможуть гарантовано отримувати заявлені вагони вчасно, формувати замовлення відразу на весь необхідний їм період, чітко планувати свою роботу, а Укрзалізниця зможе більш рівномірно розподіляти ресурси, нівелюючи фактор сезонності, уникати періодів значного коливання попиту та пропозиції на ринку перевезень у вагонах.

«Керівництво компанії впевнене, що такі дії допоможуть промисловості країни пережити кризові явища на світових ринках та забезпечити реалізацію української продукції. Крім того, це стане черговим кроком у наближенні продуктів Укрзалізниці до світових стандартів, розширюючи горизонт планування, а з ним і оптимізацію витрат виробників», – зазначили в компанії.

Нагадаємо, раніше ми повідомляли про те, що  керівництво компанії розглядає як зауваження від бізнесу щодо тексту Договору про надання послуг з організації перевезення вантажів залізничним транспортом, так і обмірковує можливість перенесення терміну його введення в дію з урахуванням епідеміологічної та економічної ситуації в країні та світі.

Зі свого боку, Європейська Бізнес Асоціація закликала відтермінувати на два місяці введення в дію нового Договору на перевезення вантажів – до 1 червня 2020 року.

Читайте також