Новини, Укрзалізниця

Укрзалізниця планує закупати оливу та мастильні матеріали за рамковою угодою

Укрзалізниця планує наприкінці липня — на початку серпня 2020 року розпочати процедуру закупівлі олив та мастильних матеріалів за рамковою угодою. Про це повідомляє пресслужба Перевізника.

“Наразі компанія після онлайн-зустрічі з представниками ринку моторних олив та мастильних матеріалів збирає пропозиції та зауваження від них, а також підготувала для постачальників перелік питань, який дозволить обрати найкращий варіант впровадження механізму рамкової угоди в закупівлі олив та мастильних матеріалів”, – зазначили в компанії.

Нагадаємо, що у 2020 році Укрзалізниця почала застосовувати процедуру закупівлі дизельного пального за рамковою угодою.

“Зважаючи на ефективність цього механізму, Укрзалізниця має намір розширити застосування процедури закупівель за рамковою угодою і на категорію моторних мастил”, – повідомили в УЗ.

У компанії зазначили, що їхня мета — залучити до участі якнайбільшу кількість учасників ринку та створити рівні умови між ними.

“Укрзалізниця планує оприлюднити проєкт тендерної документації закупівлі дизельних мастил за рамковою угодою до офіційного оголошення процедури закупівель для того, щоб максимально врахувати зауваження та доповнення потенційних постачальників”, – резюмували в УЗ.

В Укрзалізниці також повідомили, що плановий обсяг закупівель мастил у 2020 році становить 11,4 тис. тонн продукції. Приблизно такий же обсяг прогнозується до закупівлі й у 2021 році. Для закупівлі за рамковою угодою буде запропоновано мастила, які складають основну частину (58% за плановими показниками) від загальної кількості закупівлі, а саме мастила М-14В2 обсягом понад 5 тис. тонн та М-14Г2ЦС обсягом приблизно 1,5 тис. тонн. Крім того, для інших мастил, які Укрзалізниця закуповує обсягом понад 100 тонн, також буде розглядатись можливість закупівлі за рамковою угодою.