Укрзалізниця планує в серпні відновити повноцінне пасажирське сполучення
Новини, Перевезення

Укрзалізниця планує в серпні відновити повноцінне пасажирське сполучення

У разі покращення епідемічної ситуації Укрзалізниця планує в серпні повноцінно відновити залізничне сполучення. Про це повідомив в.о. голови правління АТ «Укрзалізниця» Іван Юрик, передає пресслужба Перевізника. За його словами, наразі Укрзалізниця вже відновила третину поїздів далекого сполучення та приміських.

«Наразі в Україні карантин продовжено до 31 липня. Сподіваємося, що в серпні кількість захворювань на коронавірус піде на спад і ми зможемо повноцінно відновити залізничне сполучення з усіма регіонами вже в серпні», — розповів Іван Юрик.

Також керівник Укрзалізниці закликав пасажирів дотримуватися санітарних норм під час подорожей залізничним транспортом та перебування на вокзалах.

Зазначимо, що раніше в УЗ заявляли про те, що повноцінне функціонування пасажироперевезень можливе не раніше від вересня й тільки за відсутності другої хвилі коронавірусу.

Нагадаємо, що, починаючи  з 18 березня, Укрзалізниця тимчасово припинила перевезення пасажирів залізничним транспортом в усіх видах внутрішнього сполучення (приміському, міському, регіональному та далекому) через карантин. Міжнародні поїзди скасовано з  17 березня.

Читайте також