Укрзалізниця передасть у підрозділі 45 тис. масок та 11 тис. респіраторів
Новини, Укрзалізниця

Укрзалізниця передасть у підрозділи 45 тис. масок та 11 тис. респіраторів

В.о. голови правління Укрзалізниці Желько Марчек анонсував передачу до структурних підрозділів захисних засобів для боротьби з поширенням епідемії коронавірусу. Про це відомо з його звернення, що опубліковане на сайті Перевізника.

Так, за його словами, наразі керівництво Укрзалізниці активно працює над придбанням та передачею у структурні підрозділи 44,5 тис. медичних масок, 11 тис. респіраторів, 8,4 тис. одиниць антисептичних та дезінфекційних засобів, 4,3 тис. пар захисних окулярів та 921 безконтактний термометр.

Крім цього Желько Марчек повідомив, що в планах товариства закупити ще додатково 500 тис. медичних масок, 116,5 тис. респіраторів, 65,5 одиниць антисептичних та дезінфекційних засобів, 5 тис. захисних окулярів, 270 комплектів одягу із захисним покриттям та 126 безконтактних термометрів.

Загалом, за його оцінками, витрати на протидію поширення коронавірусу в УЗ складуть понад 50 млн грн. При цьому посадовець зауважив, що станом на 30 березня, у жодного співробітника Укрзалізниці не виявлено COVID-19.

Нагадаємо, що також у своєму зверненні Желько Марчек повідомив, що через карантин в березні Укрзалізниця недоотримає 1,2 – 1,4 млрд грн. Загалом, збитки товариства за перше півріччя сягнуть 6-10 млрд грн. У зв’язку з чим Укрзалізниця оголосила про жорсткі заходи економії.

Читайте також